Aktualności

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm

Informujemy, że nasza firma BLASTRON Sp. z o.o. Sp.k. uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"

 

Nawilżanie w kabinach lakierniczych BLASTRON – SPANESI

Odpowiednia wilgotność powietrza jest jednym z głównych parametrów koniecznych do utrzymania w kabinach lakierniczych w celu zachowania warunków wymaganych przez technologię stosowania farb (podawane w kartach produktu przez ich producentów), jednak często o tym zapominamy. Jest to parametr wymagany w szczególności w branży kolejowej (lakierowanie wagonów, składów pociągów, kompozytów), lotniczej (lakierowanie samolotów), oraz wielu innych gałęzi  przemysłu (produkcja transformatorów, gwarantujący uzyskanie odpowiednich parametrów przyczepności i twardości materiałów lakierniczych a co za tym idzie – odpowiedniej odporności na zewnętrzne – często wyjątkowo trudne, warunki atmosferyczne. Firma BLASTRON wyspecjalizowała się w realizacji wymagających kabin lakierniczych, linii do lakierowania i przygotowania, gwarantujących odpowiedni poziom wilgotności powietrza.

Humifog atomizer

Nowa oferta produktowa - Chłodzenie i klimatyzacja kabin lakierniczych

Firma BLASTRON wprowadziła nowe produkty do swojej oferty do schładzania powietrza w kabinach lakierniczych. Wysokie temperatury w okresie letnim mogą utrudnić bardziej wymagających lakierni, być przyczyną wad lakierniczych  oraz znacząco obniżyć komfort pracy. Coraz częściej w celu zapewnienia odpowiedniej jakości powłoki lakierniczej i komfortu pracy lakierników, konieczne jest zastosowanie systemów obniżania temperatury w kabinach lakierniczych. Wiele firm (w tym producentów czy dostawców farb i lakierów) wymaga zachowania konkretnych, stałych parametrów pracy w kabinie lakierniczej, w tym odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. W celu zapoznania się z gamą rozwiązań zapraszamy tutaj.

Nowa kabina lakiernicza SPANESI – BLASTRON w firmie ZREW Transformatory S.A.

Czołowy producent transformatorów w Łodzi – firma ZREW TRANSFORMATORY S.A. pracuje na najnowszej przemysłowej kabinie lakierniczej SPANESI – BLASTRON o wymiarach 20m x 6m x 5(h)m. Kabina lakiernicza wyposażona jest w system ogrzewania oparty o nagrzewnicę wodną, oraz kanały odciągu tylnego z tzw. Wentylacją poziomą, dzięki czemu nie było potrzeby przygotowania podłoża murowanego pod kabinę. Firma BLASTRON wykonywała również instalację sprężonego powietrza na kabinie lakierniczej.

Kabina lakiernicza

Partnerzy