Aktualności

Nowy warsztat blacharsko - lakierniczy pojazdów ciężarowych i lakiernia przemysłowa wyposażone w urządzenia SPANESI

W tym tygodniu zakończyliśmy kolejny montaż w firmie HEGELMANN w Żarskiej Wsi pod Zgorzelcem. Powstał tam jeden z najnowocześniejszych warsztatów blacharsko - lakierniczych pojazdów ciężarowych, dostawczych, osobowych, naczep i przyczep, oraz lakiernia - suszarnia przemysłowa. Warsztat jest wyposażony kompleksowo w urządzenia SPANESI:
- Kabina lakiernicza BLASTRON - SPANESI 20m x 6m x 5m, z falownikami, rekuperatorami
- Kabina przygotowawcza BLASTRON - SPANESI 20m x 6m x 5m,
- Profesjonalna rama z systemem mobilnych wież do napraw kabin pojazdów ciężarowych,
- Rama podłogowa do prostowania ram pojazdów ciężarowych, z systemem wież DAYTONA TRUCK
- odkurzacz centralny wraz z instalacją odciągu pyłów z procesu szlifowania
- Pomieszczenia do przygotowania lakierów
- kompresory z Instalacją sprężonego powietrza
Kompleks posiada również serwis mechaniczny, stację kontroli pojazdów ciężarowych, myjnię, warsztat wulkanizacyjny oraz hotel.  
więcej...

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm

Informujemy, że nasza firma BLASTRON Sp. z o.o. Sp.k. uzyskała subwencję finansową w ramach programu rządowego: "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"

 

Nawilżanie w kabinach lakierniczych BLASTRON – SPANESI

Odpowiednia wilgotność powietrza jest jednym z głównych parametrów koniecznych do utrzymania w kabinach lakierniczych w celu zachowania warunków wymaganych przez technologię stosowania farb (podawane w kartach produktu przez ich producentów), jednak często o tym zapominamy. Jest to parametr wymagany w szczególności w branży kolejowej (lakierowanie wagonów, składów pociągów, kompozytów), lotniczej (lakierowanie samolotów), oraz wielu innych gałęzi  przemysłu (produkcja transformatorów, gwarantujący uzyskanie odpowiednich parametrów przyczepności i twardości materiałów lakierniczych a co za tym idzie – odpowiedniej odporności na zewnętrzne – często wyjątkowo trudne, warunki atmosferyczne. Firma BLASTRON wyspecjalizowała się w realizacji wymagających kabin lakierniczych, linii do lakierowania i przygotowania, gwarantujących odpowiedni poziom wilgotności powietrza.

Humifog atomizer

Partnerzy